Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Zamówienia

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

MIĘDZYSZKOLNY LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚMIESZNE WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI” – WYNIKI KONKURSU

Dodano 4 maja 2016r. przez Dorota Ankiewicz
Liczba wyświetleń: 987

Dnia 4 maja 2016 roku został rozstrzygnięty MIĘDZYSZKOLNY PLASTYCZNY KONKURS LOGOPEDYCZNY ,,ŚMIESZNE WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci. Wzięło w nim udział 146 małych artystów z 8 świetlic olsztyńskich szkół podstawowych: SP 2, SP 3, SP 7, SP 25, SP 29, SP 30, SP 33, SP 34.  Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor Dorota Zabuska, pani Jolanta Patalas (nauczyciel plastyki), pani Agnieszka Grudzień (nauczyciel świetlicy), dokonała oceny prac plastycznych oraz przydzieliła nagrody, biorąc pod uwagę: zgodność pracy z wybranym wierszem logopedycznym, samodzielność oraz estetykę wykonania. Prace zostały nagrodzone w trzech kategoriach.

Kategoria  I  (klasy pierwsze):

I miejsce  – Paulina Mateblowska SP 7

II miejsce – Dominika Buczek  SP 33

III miejsce – Maja Bartków  SP 30

Wyróżnienia: Aleksandra Gryczka SP7, Natalia Myślenik SP 3, Zuzanna Radziulewicz SP 7, Kaja Malewska SP 30, Urszula Tumasz SP 2

Kategoria  II  (klasy drugie):

I miejsce –  Iga Palińska  SP 7

II miejsce –  Iga Rychlewska SP 7

III miejsce – Marysia Traczyk  SP 30

Wyróżnienia: Hanna Bociej SP 30, Tosia Mieczkowska SP 34, Aleksandra Mądra SP 2, Maja Filipowicz SP 33, Klaudia Giak SP 7, Katarzyna Puchowska SP 25.

Kategoria III  (klasy  trzecie):

I miejsce – Karolina Wronowska SP 25

II miejsce – Anna Wiercińska  SP 2

III miejsce – Iza Romanowska SP 30

Wyróżnienia: Zuzanna Jakobson SP 25, Lena Gralewicz SP 25, Martyna Gralewicz SP 25, Aleksandra Gromysz SP 25.

Wszystkim dzieciom GRATULUJEMY i serdecznie dziękujemy za udział.

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół.

Organizatorki konkursu:

Kinga Szymańska

Dorota Ankiewicz

Skip to content