Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Zamówienia

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

SPOTKANIE NOWOROCZNE 2018 – WIECZÓR MAGII I WRAŻEŃ

Dodano 7 stycznia 2018r. przez Łukasz Rybicki
Liczba wyświetleń: 407

Początek roku to czas spotkań wypełnionych klimatem świąteczno-noworocznej radości. Właśnie w takiej atmosferze 5 stycznia 2018 roku miało miejsce wydarzenie, które na długo zostanie w naszej pamięci. W bajkowej zimowej atmosferze, w blasku świec i kolorowych światełek, przy dźwiękach świątecznej muzyki spotkali się zaproszeni goście, rodzice, pracownicy szkoły, emerytowani nauczyciele, osoby zawodowo związane i sympatyzujące z naszą szkołą. Z radością mogliśmy powitać panią Annę Jankowską – Inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna, pana Przemysława Fabisiaka – Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 2, pana  Jarosława Lipińskiego – komendanta Straży Miejskiej w Olsztynie, pana Roberta Stangreciaka – zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie, panią Małgorzatę Zmudczyńską z Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej, panią Alinę Bogdańską z SP nr 14, panią Ewę Witkowską-Pieniak – przewodniczącą Rady Rodziców SP 7.

Spotkanie noworoczne rozpoczęła Marysia Zaremba z klasy III b, która pięknie zaśpiewała jedną z polskich kolęd. Wielu wzruszeń dostarczył wszystkim występ uczniów z klasy III d. Muzyczny charakter przedstawienia stworzonego przez  panią Iwonę Łopieńską-Andrejczyk na długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów. Gości zachwyciły zarówno taneczno-wokalne umiejętności dzieci, jak tematyka spektaklu mówiąca o wartościach takich jak:  przyjaźń, tolerancja, akceptacja. Doznań artystycznych było dużo więcej. Układ taneczny opracowany przez panią Agnieszkę Dziczek i przedstawiony przez uczniów z klasy III b wzruszył i dostarczył wielu wrażeń estetycznych. Przygotowania do noworocznej uroczystości rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku. Poprzedzały je liczne spotkania i próby, które od nauczycieli i dzieci wymagały wytrwałości, cierpliwości i artystycznego zaangażowania. Efektami tej pracy mgliśmy cieszyć się właśnie podczas tego  wieczoru. Po występach, przy dźwiękach śpiewanych kolęd i  słodkim poczęstunku był czas na spotkanie z drugą osobą, chwilę rozmowy, radości z bycia razem. Ten wyjątkowy wieczór wspominać będziemy z sentymentem i  radością  w sercu.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i stworzenia wyjątkowej atmosfery podczas tegorocznego spotkania. Życzymy w roku 2018 wielu pięknych i poruszających chwil, jak te, które wspólnie przeżyliśmy podczas piątkowego wieczoru.

Tekst: Kinga Szymańska

Skip to content