Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Zamówienia

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

wydarzenia SU


Dzień dziecka – tak nie dawno obchodzony w naszej szkole. Samorząd Uczniowski z okazji święta wszystkich dzieci, przygotował grę terenową na terenie boiska szkolnego. Gra terenowa przyjęła formę gier i zabaw z różnych stron świata. Każdy uczeń naszej szkoły miał okazję wypróbować zabawy, jakimi wypełniają czas wolny dzieci na całym świecie. A były to: „opona i kijek” – zabawa z Afryki, skok w dal – zabawa z Republiki Południowej Afryki, „tunku – tunku ” i kulo łapka – z Boliwii, wyścig balonów – z Bangladeszu, z tarczy na tarczę – z Norwegii, dobrze nam znane kapsle – z Polski oraz łamigłówki. 

czytaj więcej

PRELEKCJE Z OKAZJI DNIA ZIEMI

- 25 kwietnia 2021 -

W dniu 22.04.2021 r. z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole we współpracy z Warmińsko – Mazurskim Kongresem Samorządów Uczniowskich odbyły się prelekcje zorganizowane przez Liceum nr 2 im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie. Prelekcje były podzielone na dwie części, dla klas 1-4 i klas 5-8. W obydwu spotkaniach łącznie wzięło udział ok. 140 uczniów naszej szkoły.

czytaj więcej


Święta tuż, tuż a w naszej szkole choć sale są puste, korytarze ciche, to Wy Nasi Drodzy Uczniowie nie dajecie o sobie zapomnieć.  Nie powstrzymało Was zamknięcie w domach, brak kontaktu z rówieśnikami i waszymi nauczycielami. Licznie wzięliście udział w akcji przeprowadzonej przez Samorząd Uczniowski. Nadesłane przez Was zdjęcia sprawiły nam radość i dodały wiary, że wszystko jest możliwe.

czytaj więcej

Dzień Chłopaka w naszej szkole

- 11 października 2020 -

30 września jak co roku, obchodziliśmy w  naszej szkole święto wszystkich chłopców. Z tej okazji odbył się konkurs na najśmieszniejsze nakrycie głowy. Pomysły były różne, tego dnia można było spotkać w szkole m.in. pokemony, klauny, kibiców, Indian, marynarzy, żołnierzy a nawet królów i wiele różnych postaci czy zwierząt. W zabawie wzięło udział liczne grono chłopców, na czego dowód jest poniższa galeria zdjęć. Atrakcje tego dnia nie kończyły się na tym.

czytaj więcej


W dniach 21 – 25 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na przewodniczącego i jego zastępcę. Przez wzgląd na panującą pandemię i obowiązujące obostrzenia, wybory odbyły się w klasach pod okiem wychowawców. W wyborach wzięło udział 283 uczniów. Po komisyjnym przeliczeniu głosów zwycięzcami zostali:

czytaj więcej


W dniu 18 lutego 2020 roku odbyła się szkolna dyskoteka. W taki sposób uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 żegnali karnawał i obchodzili walentynki.

czytaj więcej


Międzyklasowy konkurs na najpiękniejszą choinkę organizowany przez Samorząd Uczniowski –  rozstrzygnięty. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych choinek podjęła decyzję.

czytaj więcej

Mikołajkowy kiermasz ciast

- 11 grudnia 2019 -

6 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy kiermasz ciast. Upieczone przez rodziców naszych uczniów wypieki cieszyły oczy a najbardziej podniebienia. Na kiermaszu można było zakupić świąteczne ciasta, babeczki, pierniki i serniki. Ten dzień pełen wrażeń uświetniła również wizyta Św. Mikołaja roznoszącego po klasach cukierki zakupione przez Radę Rodziców.

czytaj więcej


Podczas szkolnego festynu „Kreatywna Siódemka”, uczniowie naszej szkoły mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów. Szeroki wachlarz możliwości naszych uczniów pozwolił na obejrzenie przez wszystkich zebranych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów, wspaniałego widowiska jakim były występy dzieci. Odbyły się pokazy tańca, gry na instrumentach, sztuczki cyrkowe, koncerty muzyczne.

czytaj więcej

DŻENTELMENI SIÓDEMKI

- 8 października 2019 -

Z okazji Dnia Chłopaka w klasach IV – VIII odbyły się wybory na klasowego dżentelmena. Który chłopak to prawdziwy dżentelmen? O tym decydowały koleżanki z klasy głosując na swojego faworyta. Kandydat musiał odznaczać się takimi cechami jak: uprzejmość,  życzliwość, kultura osobista,  pomocny, dobrze wychowany, broniący słabszych.

dav

Zaszczytny tytuł DŻENTELMENA SIÓDEMKI, otrzymali:

Filip Andrzejczuk kl. IV A

Tobiasz Giak kl. IV B

Robert Zacharski kl. V A

Adam Głowacki kl. V B

Kuba Pilecki kl. V C

Mateusz Walczak kl. V Ż

Karol Szulim kl. VI A

Rafał Waliński kl. VI B

Michał Płocha kl. VI C

Patryk Walkiewicz kl. VI Ż

Wiktor Biesiekierski kl. VII B

Michał Grudzień kl. VII C

Karol Lipka kl. VIII A

Karol Dybiec kl. VIII B

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

- 16 września 2019 -

Dnia 5.09.2019 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. W głosowaniu wzięło udział 300 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 7 kandydatów. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:

Przewodniczący: Julia Oziębło kl. VIII A

Zastępca: Michał Stachowski kl. VIII A

 

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

czytaj więcej

Dzień Kobiet na słodko

- 8 marca 2018 -

Drogie Panie, koleżanki

czytaj więcej

Bal karnawałowy 2018

- 13 lutego 2018 -

Tuż przed walentynkami uczniowie klas IV-VII bawili się na balu karnawałowym.

czytaj więcej

Święto Nieodległości

- 12 listopada 2016 -

11 listopada 2016 r. Poczet Sztandarowy reprezentował naszą Szkołę we mszy z okazji Święta Niepodległości. W uroczystości wzięli udział Iga Jackowska, Gabriela Daniszewska, Gabriel Jackiewicz.

czytaj więcej


8 czerwca odbyło się głosowanie na przedstawiciela SU w roku szkolnym 2016/2017. Do wyborów zgłosiło się 5 osób: Bartek Danisiewicz z 5a, Julka Smolska z 5a, Maja Kamińska z 5a, Bartek Kłoszewski z 4b oraz Marysia Urban z 4b.

czytaj więcej

Mam Talent

- 8 czerwca 2016 -

1 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje talenty . 

czytaj więcej

W Dniu Kobiet…

- 9 marca 2016 -

Chłopcy z naszej szkoły jak zwykle  przygotowali  tego dnia mnóstwo atrakcji dla swoich koleżanek. Na trzeciej godzinie lekcyjnej  wszystkie klasy starsze spotkały się  w małej sali. Odbyły się dwa konkursy, w których chłopcy postanowili nagrodzić pomysły dziewczyn na szalone uczesanie

czytaj więcej

Walentynki.

- 24 lutego 2016 -

12 lutego Samorządowcy urządzili w naszej szkole Święto Miłości , Przyjaźni i Sympatii. Od 8. 00 sprzedawano ciasta na kiermaszu słodkości. Każdy miał szansę wypełnić miłą dedykacją serduszko w Kąciku Serc.

czytaj więcej

Śniegowa zabawa.

- 26 stycznia 2016 -

21. 01.2016 na 6 godzinie lekcyjnej Samorząd  Uczniowski zorganizował zabawę śniegową, inaugurującą tegoroczne ferie zimowe .

czytaj więcej

Dyskoteka karnawałowa.

- 26 stycznia 2016 -

14. 01. 2016 Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnwałową , na której wybrano Królową i Króla Balu.  Wiele osób zadbało o oryginalne przebrania. Jury , w którego skład wchodzili wszyscy wychowawcy klas 4-6 miało ogromny problem z wybraniem osób  najbardziej  „schowanych”. Po burzliwej naradzie w końcu  przedstawiono  zwycięzców. Królową została Kaja Palińska z 5b, a Królem- Antoni Róziecki z 6a.


04.12.2015  w naszej szkole zapanował już  bardzo  świąteczny nastrój, a to za sprawą pewnego Świętego, który odwiedził nas jak co roku.

czytaj więcej


W czwartkowe popołudnie 26. 11. 2015  Samorząd Uczniowski  zorganizował  dyskotekę andrzejkową .  

czytaj więcej

Finał konkursu „Zgrana Klasa”

- 22 listopada 2015 -

20. 11. 2015  podczas apelu z okazji Dnia  Życzliwości  Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu „Zgrana Klasa”.

czytaj więcej


13 października w dużej sali gimnastycznej Samorząd Uczniowski zorganizował program pt. „Mam Talent”, w którym udział wzięły najodważniejsze nauczycielki   klas 4-6:p. Iza Wódkiewicz, p. Kasia Chodarewicz, p. Justyna Pajdak, p. Kinga Szymańska, p. Lena Sierkutowicz,p. Ewa Olender,    p. Marzena Żukowska i p. Ania Stepanik.

czytaj więcej


Miłościwie nam  panujący, świeżo  wybrany  Samorząd Uczniowski rozpoczął swoją działalność od organizacji Dnia Chłopca.

czytaj więcej

Skip to content