Walentynki w naszej szkole!
Dzień Zakochanych w naszej szkole był pełen ciepła, uśmiechów i pięknych gestów! Uczniowie chętnie brali udział w poczcie walentynkowej, tworzyli własnoręczne kartki oraz bawili się w walentynkowe zabawy. Nasi najmłodsi uczniowie poznali historię tego święta, a starsi zadbali o to, by każda walentynka trafiła do właściwego adresata.
Do naszych walentynkowych skrzynek trafiły także dwie wyjątkowe walentynki dla rodziców Laury. Niestety nie wiemy, z której klasy pochodzi nadawca, ale czujemy się w obowiązku dostarczyć te kartki do ich adresatów. Mamy nadzieję, że za pomocą naszej strony uda nam się odnaleźć właściwą Laurę i przekazać piękne życzenia jej rodzicom.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za cudowną atmosferę i wspaniałą organizację tego dnia! To właśnie takie chwile sprawiają, że nasza szkoła tętni radością, a życzliwość i dobroć rozprzestrzeniają się na każdym kroku. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień, pełen pozytywnych emocji i wzajemnej serdeczności.
Niech walentynkowa magia trwa w naszych sercach przez cały rok!




