WIELKA PRZYGODA W KRAINIE KSIĄŻEK – MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE KLASY III B

W minionym tygodniu sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w zaczarowaną scenę, na której uczniowie klasy III B zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie pt. „Wielka przygoda w krainie książek”. W spektaklu nie zabrakło emocji, humoru i ważnego przesłania, a wszystko to dzięki naszemu ogromnemu zaangażowaniu – przedstawienie, scenariusz i dekoracje były naszym wspólnym pomysłem i dziełem.

Fabuła przedstawienia przeniosła widzów do niezwykłej Krainy Książek, której groziło niebezpieczeństwo. Zła Królowa Śniegu postanowiła zamrozić wszystkie powieści.❄️ Na ratunek ruszyli jednak bohaterowie znanych lektur. Dzięki wspólnym siłom, odwadze i… czytaniu, udało im się pokonać Królową Śniegu i ocalić Krainę Książek.

Uczniowie z klasy III B z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, prezentując nie tylko talenty aktorskie, ale też miłość do książek. Piękne stroje, barwna scenografia i wzruszająca opowieść ze szczęśliwym zakończeniem sprawiły, że publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami.🤩

Przedstawienie było nie tylko świetną zabawą, ale też ważną lekcją – przypomnieniem, że czytanie to nie tylko nauka, ale też wielka przygoda. Jak powiedział Kubuś Puchatek: „Czytanie to taki miodek dla umysłu”. I właśnie ten „miodek” uczniowie III B podali widzom w najpiękniejszy sposób. ❤️

A ja po raz kolejny jestem dumna z moich Uczniów!🥰

Małgorzata Zacharowska-Puszkar